Prenájom

JBL Partybox 100

Buďte hluční, buďte hrdí, buďte pripravení na párty
Zorganizujte si párty pomocou prenosného výkonného reproduktora JBL PartyBox 100. Rozpáľte túto noc. Zvoľte si perfektnú svetelnú show alebo nechajte, aby hudba zvolila celkovú atmosféru. Zmiešajte to. Vyberte zoznam skladieb zo svojho USB kľúča alebo streamujte ho zo zariadenia kompatibilného s Bluetooth®. Rozprúďte to s pomocou vstupu pre mikrofón a gitaru. Nájdite si svoje "ideálne miesto pre odpal". Pripevnite svoj reproduktor na stojan a ponorte celú miestnosť do dynamického zvuku JBL. Pretancujte celú noc s batériovou výdržou v trvaní 12 hodín. Pripojte svoj reproduktor do steny, aby mohli melódie plynule prúdiť. 

Čas prehrávania na batérie až 12 hodín

Prenájom PartyBoxu na 24 hod. 

v cene : 15,00€

Prenájom PartyBoxu na víkend 

v cene : 20,00€

Skladom 2 ks

JBL Partybox 310

Neuveriteľný zvuk JBL s oslnivou svetelnou show.
Ohromný zvuk, oslňujúce svetlá a neuveriteľný výkon oddeľujú tento reproduktor od davu. Reproduktor JBL PartyBox 310 zabalí celú párty do prenosného, zvukového zariadenia odolného voči striekajúcej vode tak, ako žiadne iné. Odhaľte svoje obľúbené zoznamy prehrávania kdekoľvek, od stretnutí doma až po tanečné večierky na pláži. Prineste veľké párty vibrácie s 240 W zvuku JBL Pro Sound a synchronizovanou svetelnou show, ktoré dráždia rytmus. Pripojte ho k elektrine a zabávajte sa celú noc, alebo presuňte na kolieskach reproduktor k táboráku a využite jeho pôsobivú 18-hodinovú výdrž batérie. Zorganizujte párty pomocou reproduktora JBL PartyBox 310.

Čas prehrávania na batérie až 18 hodín 

Prenájom PartyBoxu na 24 hod.

v cene : 20,00€

Prenájom PartyBoxu na víkend

v cene : 30,00€

Skladom 1 ks

JBL Partybox 1000

Rozhodujúca párty mašina!
JBL PartyBox 1000 je výkonný párty reproduktor s JBL kvalitou zvuku a úchvatnými svetelnými efektmi na celom paneli. Stačí pripojiť svoj mikrofón alebo gitaru a vyjsť na pódium, alebo streamujte svoj zoznam prehrávania prostredníctvom Bluetooth alebo z USB kľúča. LED osvetlenie DJ a Party Band prinášajú koncert na vašu párty! Pripojte dva PartyBox reproduktory bezdrôtovo pomocou funkcie TWS alebo káblového pripojenia z jedného RCA výstupu do druhého RCA vstupu. Párty sa začína! 

Prenájom PartyBoxu na 24 hod.

v cene : ----€

Prenájom PartyBoxu na víkend

v cene : ----€

Skladom 0 ks

POZOR

Reproduktor je nutné vyzdvihnúť na predajni a podpísať zmluvu o prenájme.