Prenájom
JBL Partybox 100 už na prenájom...

JBL Partybox 100

Prenosný Bluetooth reproduktor dodá nový rozmer každej zábave, nech už sa koná kdekoľvek a kedykoľvek. Predstavuje to pravé pre všetkých fanúšikov hudby a milovníkov divokých večierkov. Dunivé tóny obľúbených skladieb, sprevádzané žiarivými svetelnými efektmi ,sú neodmysliteľnou súčasťou každej párty. Vychutnajte si bleskurýchle streamovanie hudby z vášho smart zariadenia i prehrávanie z USB. Pokiaľ túžite po ešte lepšom a priestorovom zvuku, vyskúšajte bezdrôtové prepojenie viacerých reproduktorov naraz. Chcete zažiť poriadnu zábavu? Pripojte k reproduktoru mikrofón či gitaru a vyskúšajte si bláznivé karaoke. Batéria zvládne na jedno nabitie niekoľko hodín prevádzky, takže vo víre tanca môžete stráviť doslova celú noc.

Čas prehrávania na batérie až 12 hodín

Prenájom PartyBoxu na 24 hod. 

v cene : 15,00€

Prenájom PartyBoxu na víkend 

v cene : 20,00€

Skladom 2 ks

JBL Partybox 300

S reproduktorom z dielne legendárneho výrobcu JBL sa stanete hviezdou každej párty. Pri modeli zo série PartyBox si dal záležať na tom, aby ste si mohli dopriať kvalitný zvuk bez ohľadu na miesto konania zábavy. Využite napájanie z elektrickej siete alebo zabudovanú batériu, vďaka ktorej reproduktor vydrží v prevádzke takmer celý deň aj noc. Voliteľné svetelné efekty s niekoľkými režimami sprostredkujú zaujímavý vizuálny zážitok. Hudbu možno do reproduktora streamovať bezdrôtovo zo smartphonu, prípadne prostredníctvom zariadenia s USB. Môžete k nemu dokonca pripojiť aj mikrofón alebo gitaru. Pokiaľ chcete dosiahnuť ešte intenzívnejší zvuk, prepojte dva reproduktory - bezdrôtovo alebo pomocou kábla.

Čas prehrávania na batérie až 18 hodín 

Prenájom PartyBoxu na 24 hod.

v cene : ----€

JBL Partybox 1000

Pripravte svojim priateľom hudobný zážitok, na ktorý budú dlho spomínať. Model PartyBox 1000 využíva patentovaný kompresný menič, dvojicu 7" stredových meničov a 12" subwoofer smerujúcich na podlahu. Výsledkom je pohlcujúci zvuk typický pre produkty značky JBL. 

Prenájom PartyBoxu na 24 hod.

v cene : ----€